Kurumsal

Aras İnşaat tarafından yapımı gerçekleştirilen Kastamall AVM, Kastamonululara ilkleri yaşatıyor.

MİMARİ YAPISI, LOKASYONU VE ULAŞIM KOLAYLIĞI İLE BİR İLK 

Kastamonu’nun merkezinde şehrin tam girişinde yer alan Kastamall AVM mimari yapısı ve çevre düzenlemesi ile şehrin ikonu olmaya hazır. 
Kastamall Alışveriş Merkezi özgün mimarisiyle, gün ışığının içeriye eşit bir şekilde dağıldığı ferah ve aydınlık yapısıyla ziyaretçilerine huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

Parçası olduğu ve içinde 135 daireden oluşan rezidansların ve 5 yıldızlı lüks bir otelin yer aldığı karma proje Kastamonu’nun bu alanda sahip olduğu en büyük projesi konumunda. 
Kastamall Alışveriş Merkezi’ne ulaşım ise şehir içi otobüslerle kolaylıkla yapılabiliyor.

62 mağaza, kafe, restoran, sinema salonları ve oyun alanlarının yanı sıra tam 503 araç kapasiteli otoparkı ile Kastamonu’nun hizmetine sunulmuş Kastamall, siz değerli ziyaretçilerine konforlu bir alışveriş imkanı sunacak tüm alt yapıya sahip. 

MAĞAZA KARMASI İLE BİR İLK 

Kastamall AVM gerek karma proje konseptinin bir parçası olması, gerek Kastamonu için yeni markaları barındırması açısından da ilkleri temsil ediyor. D&R, Colins, Ebebek, Özdilek, Adl, Lcw Dream, Barrel’s&Oil, Paul Mark, Toyzz Shop, Arabica Cafe, Atasay, CineGold, Este, Mad Parfumeur, Magic Play, Tanjant, Yves Rocher Kastamonu’da ilk kez Kastamall AVM’de yerini alıyor. Bu markalarla birlikte Kastamall AVM ziyaretçilerine geniş bir alışveriş yelpazesi sunuyor: erkek, kadın, spor ve çocuk giyimde U.S. Polo, Mavi, Colin’s, ADL, Altınyıldız Classics, Beymen Business, Paul Mark ve Barrel’s&Oil; ayakkabı ve spor giyim ürünlerinde FLO, Este ve Tanjant; İç giyimde Penti ve LCW Dream; takı ve kuyumda Küppeli ve Atasay; ev ürünlerinde Karaca, English Home ve Özdilek; eğlence alanında CineGold ve Magic Play; kitap ve oyuncakta Toyzz Shop ve D&R; kozmetik ve güzellik alanında Mc Kuaför, Yves Roches ve Mad Parfumeur; beyaz eşya ve teknolojide Siemens ve Oppo; yeme içmede Burger King, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci, Çay Köşesi ve Arabica Cafe; market olarak Migros hizmet veriyor. 

İLKLERİN ALIŞVERİŞ MERKEZİ KASTAMALL SOSYAL ALANLARI İLE DE GÖZ DOLDURUYOR 

Kastamall sizlere hem alışverişi hem de sosyalleşmeyi vadediyor. Mağaza ve restoranların yanı sıra sinema salonları, çocuk oyun alanlarıyla haftanın 7 günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. 

Kastamall AVM’nin hemen yanında yer alıp karma projenin bir bileşeni olan 150 odalı ve bölgenin ilk ve tek uluslararası markalı oteli olma özelliğini taşıyan Dedeman Oteli, şehir dışından gelenler ve misafirlerini burada ağırlamak isteyenler için de birçok hizmeti ve rahatlığı bir arada sunuyor. 

Kastamall Avm’ nin yönetim ve kiralama hizmetleri ise merkezi İstanbul’da olan, hem ulusal hem de uluslararası alanda faaliyet gösteren KDM Avm Kiralama Yönetim ve Danışmanlık tarafından yapılıyor. 

 

0

Kat

0

Mağaza

0

Otopark Kapasitesi